Wyniki zawodów

Wyniki - IX Otwarte Zawody Spinningowe członków PZW Okręgu Chełm
2017-12-10
Starorzecze oraz Rzeka Bug - Wola Uhruska

W dniu 10.12.2017r. na rzece Bug oraz na starorzeczach w Woli Uhruskiej i Bytyniu odbyły się zorganizowane przez Zarząd koła PZW w Woli Uhruskiej IX Otwarte Spinningowe Zawody Wędkarskie Członków PZW Okręgu Chełm. Udział w zawodach brali udział członkowie kół z całego okręgu PZW Chełm. Frekwencja dopisała - do rywalizacji stawiło się 35 uczestników. Rywalizowano w jednej 5-godzinnej turze. Łupem startujących w zawodach padł tylko jeden szczupak i kilkanaście okoni. Zawody sędziowały: Joanna Litwiniuk- Kupisz oraz Anna Podolska. Klasyfikacja po zawodach przedstawia się następująco:

1. Norbert CHOLAWO - 1575 pkt - koło Wola Uhruska
2. Kazimierz SEBESTJAŃSKI - 1120 pkt - koło Moczykije InteGracja
3. Grzegorz CHOLAWO - 950 pkt - koło Wola Uhruska

Po zakończeniu zawodów odbyło się spotkanie integracyjne dla wszystkich uczestników zawodów. Zapraszamy za rok na kolejną edycję zawodów.

AP