Informacja z akcji charytatywnej "Szlachetna Paczka" 2019

Aktualności | 2019-12-14 | Publikujący: Koło PZW Wola Uhruska

Informacja z akcji charytatywnej "Szlachetna Paczka" 2019

Koło PZW w Woli Uhruskiej już kolejny raz bardzo aktywnie włączyło się do ogólnopolskiej charytatywnej akcji "Szlachetna Paczka". Głównym założeniem przedsięwzięcia jest pomoc rodzinom które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn niezależnych od siebie.

Na apel odpowiedziała liczna grupa wędkarzy oraz sympatyków naszego koła. Zbiórka pieniężna pozwoliła na zakup artykułów żywnościowych , środków czystości oraz obuwia dla wskazanych przez organizatorów akcji rodzin. Do akcji przystąpili również członkowie Nadbużańskiego Klubu Karpiowego działającego przy kole PZW w Woli Uhruskiej. Dary zapakowano do pudeł i przekazano dla wolontariuszy kierujących akcją. W dniu finału akcji paczki trafiły do potrzebujących.

Jest nam niezmiernie przyjemnie, że mieliśmy możliwość włączyć się w tą wspaniałą akcję. Mamy nadzieję, że nasze działanie pomoże potrzebującym i sprawi, że zbliżające się święta będą dla nich bardziej radosne.

AP