Wyniki zawodów

O PUCHAR KOMENDANTA PSG W WOLI UHRUSKIEJ
2020-06-07
Starorzecze "Pompka II"

W dniu 07.06.2020r. kolejny raz z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Zarząd Koła PZW Wola Uhruska zorganizował na starorzeczu ,, Pompka II '' w Bytyniu zawody wędkarskie. Dzieci i młodzież walczyły o Puchar Komendanta Placówki Straży Granicznej w Woli Uhruskiej mjr SG Bartłomieja CHARĘŻY. W zawodach uczestniczyło dwudziestu dziewięciu młodych miłośników wędkarstwa. Sędziowali : Waldemar TOMCZAK , Witold KWACZ oraz Andrzej POLAK. Zmagania zakończyły się w miłej atmosferze ceremonią wręczenia pucharów, nagród i dyplomów dla zwycięzców oraz upominków dla wszystkich uczestników zawodów. Pogoda dopisała naszym podopiecznym a ryby brały dość dobrze. Klasyfikacja po zawodach przedstawia się następująco:

1. Tomasz WÓJTOWICKI - 745 pkt.
2. Przemysław POLAK - 690 pkt.
3. Igor HORSZCZARUK - 400 pkt.
4. Zofia ZALEWSKA - 370 pkt.
5. Olgierd KUSTROŃ -320 pkt.
6. Oliwia WOJEWODA- 220 pkt.

Dziękujemy wszystkim młodym uczestnikom za udział w zawodach oraz ich opiekunom za przybycie. Ponadto dziękujemy bardzo serdecznie poniżej wymienionym sponsorom za znaczące wsparcie finansowe i rzeczowe, które pozwoliło na zorganizowanie tego spotkania.

Wójt Gminy Wola Uhruska pan Jan Łukasik, prezes firmy "Stachema" Tomasz Nowacki, Bartłomiej Charęża, Nadleśniczy Nadleśnictwa Sobibór Dariusz Filipczak, Sebastian Młynarczyk, Grzegorz Zalewski, Mirosław i Jolanta Daraż, Beata Polak, Zbigniew Walaszek, Wojciech Nowosielski, Marek Talma, Grzegorz i Lidia Guz, Artur Ptaszyński, Sławomir Pakuła, Albert Pikus, Tadeusz Adamiec, Marek Kondraciuk oraz Waldemar Matejuk.

AP